infectie ?

Candidoza

Postata de Ralu17 cu 11 ani in urma.

Buna ziua! de cateva luni ma ''confrunt'' cu o mica problema. dupa fiecare act sexual ma ustura pe exterior foarte tare cand urinez si ma si mananca. ca si cum ar fi carne vie. dupa ce imi trece usturimea de fiecare data cand ma sterg dupa ce urinez pe toata partea genitala sunt mici particele ca de piele si cand dau cu degetul se ia parte din piele. ce ar putea fi ? se poate sa am o infectie ? pe net am cautat si am gasit ca se poate trata cu diverse creme...acum nu stiu ce sa zic. va multumesc pentru atentie!

Raspunsuri (1)

Dr. Mirela Telipan

acum 11 ani

Poate fi vorba de o candidoza genitala, dar trebuie sa mergeti la ginecolog ptr consult si recoltare de secretie vaginala.