Infectie vaginala

Candidoza

Postata de Francesca1011 cu 10 ani in urma.

Buna ! Ma numesc Maria si de cateva luni am observat ca am o scurgere vaginala cu aspect branzos , usturime si mancarimi in zona genitala. Am citit pe acest site si as putea zice ca am Candidoza. Vreau sa intreb daca as putea cumpara unul dintre medicamentele date exemplu in articol ce se administreaza pe cale orala si daca se elibereaza fara reteta?

Raspunsuri (2)

Anca

acum 10 ani

ai incercat aceste tratamente?>

Noi le folosim de ceva timp si ne simtim extraordinar.. nu mai am avem senzatie de prurit...

http://***.ro/articol/Produse/Tincturi/Pachetul_Complex_Candida-676.html

victoras

acum 10 ani

Draga mea,nu lua dupa ureche orice!!! trebuie sa stii despre ce infectie e vorba si doar apoi urmeaza tratamentul!!! PT. asta da fuguta la un medic.