glanda bartholin

Candidoza

Postata de amalia17102207 cu 14 ani in urma.

daca poate cineva sa imi recomande un medic de obstretica ginecologie care a mai extirpat acest gen de glande, pentru ca pana acum am avut 5 operatii de acest gen si recidiveaza de fiecare data. de mentionat ca niciodata nu a fost cu infectie.multumesc

Raspunsuri (3)

Sheila

acum 14 ani

Nu se poate rezolva prin tratament? Oricum eu din cate stiu chistul bartholin recidiveaza

raluca

acum 14 ani

Buna,
Pentru a scapa de acest chin ar fi bine sa vb cu medicul sa-ti scoata in intregime glanda Bartholin, altfel, va recidiva. Sanatate

gabriela60138545

acum 14 ani

medicu modoianu sebes alba