este posibila infectarea cu candida?

Candidoza

Postata de malinka cu 13 ani in urma.

este posibila infectarea cu candida,daca in momentul menstruatiei(3-a zi)intretinem relatie sexuale cu partenerul de viata?

Raspunsuri (4)

mikmok

acum 13 ani

Aceasta infectie se poate transmite de la un partener la altul.

malinka

acum 13 ani

dar in cazul cind nici unul din noi nu era bolnav....sa fie doar din cauza menstruatiei?

ina

acum 13 ani

Cand ai facut ultimile investigatii de esti atat de sigura ca nu aveati?

bumblebee

acum 13 ani

Din cate stiu eu...sangele menstrual nu produce candida. :)