durere spate

Candidoza

Postata de cornel2134112 cu 11 ani in urma.

buna seara .am si eu o intrebare .ma doare coloana sus intre uneri ,am si dureri de cap ,si cuteodata imi si amorteste capul .dati-mi va rog un sfat .multumesc mult.

Raspunsuri (2)

Adrienne

acum 11 ani

Pentru spondiloza cervicala, folosesc MSM capsule plus gimnastica . Pe langa acestea se mai face masaj cu balsam Gheara Diavolului, de la ***. Ma simt f. bine.

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este bine sa consultati medicul reumatolog ( sau neurolog) si, eventual , sa efectuati investigatii imagistice care sa explice cauza simptomelor descrise. E nevoie de un diagnostic inainte de a primi un tratament.