durere abdominala?

Candidoza

Postata de o stea cu 13 ani in urma.

As dori sa va mai intreb ceva.Simt o durere abdominala de scurta durata,care revine si trece parca.este tot din cauza acestei candidoze? 2 cutii de cervugid,cu pauza de 7 zile intre ele, e bine?la ciclu pun cervugidul?

Raspunsuri (2)

sorinanetoi

acum 13 ani

Daca ti-a prescris medicul acest tratament,atunci asa faci.De cele mai multe ori ovulele nu sunt indicate a fi folosite la ciclu,insa depinde de tipul de ovul,pentru ca unele pot fi folosite.Aici trebuie sa-ti intrebi medicul ginecolog!

o stea

acum 13 ani

Pai problema e ca nu pot merge acum la medic..aici in oras nu avem un medic bun,am si copil mic...speram sa-mi raspunda aici un specialist.mi-am luat azi tantum rosa si am citit acum ca si tu ai folosit.ma gandesc sa i-au si nizoral.tu cate pastile iei pe zi?