dupa 4-5 ore miroase

Candidoza

Postata de mihaela271124716 cu 15 ani in urma.

dupa 4-5 ore de cand ma spal pe "obiectiv" e normal sa imi miroase mai ciudat? Am 30 de ani.

Raspunsuri (2)

andrei178

acum 15 ani

Nu, nu e normal. Un "obiectiv" curat si sanatos nu miroase aparte. Schimba sapunul, desi nu cred ca asta e problema. mergi la un urolog, fa-ti niste analize de urina si ce-ti mai recomanda. Sanatate deplina!

constantin473834

acum 15 ani

poate ai facut sex neprotejat si ai luat candida de la partenera, sau poate ai starnit candida din cauza sapunurilor parfumate