din cate am citit cred ca am candidoza

Candidoza

Postata de lavinutzakiss cu 13 ani in urma.

de ieri am secretia vaginala mai branzoasa si mai multa ca de obicei si azi au aparut si mancarimile .imi recomandati sa consult un ginecolog sau pot sa merg la farmacie pt un medicament sau ovule?

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 13 ani

Mergi mai bine la medicul ginecolog. Daca te tratezi singura gresit, poti sa iti faci mai rau.

ANTONIA

acum 13 ani

MEGI LA DERMATO-VENEROLOG

denisa

acum 13 ani

Daca nu poti sa ajungi la doctor curand mergi la farmacie sa intrebi de tratament. Eu am luat si Biotics. Sunt probiotice care ajuta la infectiile urinare si genitale. Pe mine m-a ajutat.

mirela

acum 13 ani

Si eu tot asa am facut. Am urmat o cura cu Biotics si am facut spalaturi cu bicarbonat.