Dezlipirea pielii de pe capul penisului

Candidoza

Postata de UnderCOVER100 cu 10 ani in urma.

intrebareAm 16 ani, sunt virgin si in zona din spate a capului penisului m-i s-a dezlipit pi o mica portiune. A pornit din apropierea atei si continua catre stanga. Atunci ca este umflata. In acea zona am si niste usturimi. Pe alt forum m-i s-a recomanda 2% dupa spalare. Este bun? Daca nu, ajutati-ma cu altceva! Multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

gyerko bondi

acum 10 ani

antrebate am 16 ani si an zona din spate a penisului mi se decojeste pielea si de la coaie am mancarimi si ustura si pe parti am zgrabunte rosii