cum pot scapa definitiv de candidoza eu si prietenul meu?

Candidoza

Postata de miha1990 cu 10 ani in urma.

De ma bine de 3 ani sufar de candidoza orala .si vaginala as dori sa stiu dupa tot felul de tratamente voi gasi ceva sa scap cu adevarat de asta ??? De o luna a aparut .si prietenului meu prbl cum sa scapam de asta ?

Raspunsuri (1)

Mirela Constantin

acum 10 ani

trebuie sa va tratati amandoi, altfel nu aveti nicio sansa, va infectati unul pe altul. degeaba iti dau vreo recomandare de medicament, ovule, etc. pentru ca sunt foarte multe si candida e de mai multe feluri. voi nu stiti de care aveti asa ca dati bani multi si degeaba. mergi la ginecolog, iti face o analiza si in functie de rezultat iti d aun tratament bun. daca vrei ti-l recomanda pe al meu care e la Donna Medical Center, dr. Haradja, e foarte bun. ai grija la fel cu prosoapele, lenjeria sa fie de bumbac, etc.bafta, candida trece greu daca nu e tratata cum trebuie