Cum pot scapa de candidida ?

Candidoza

Postata de Constantin cu un an in urma.

Buna ziua mar interesa un medic specialist sant disperat ma confrunt cu cadidoza de zece ani mia invadat corpu nu mai rezist am luat fel si fel de tratamente si nu pot scapa de nenorocita asta de boala am ,o am sin gura ,nas ,urechi ,penis ,am probat fel de fel de unguiente ,tratamente naturiste ,nimic nu si fc efectu nu mai rezist rog sa ma ajutati cum pot scapa de nenorocita asta de boala nici copii nu pot fc mia afectat sperma ,am 42 de ani sant casatorit ma aflu an londra ,daca ieste vrun medic care ma poate ajuta vin an tara rog ajutor ca nu mai rezist ast un rsp multumec o zi buna

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Candidoza-si-alte-infectii-micotice/cum-se-trateaza-corect-candidoza_10760

victor

acum un an

salut si eu am tot problema asta de 4 ani , imi distruge efectiv viata , mi am facut si eu o prietena si nu pot sa ..........Te rog eu daca rezolvi anuntama si pe mine