cu ce se trateza candida orofaringiana nu cred ca exista nimic

Candidoza

Postata de Membrucovrig.marinela cu 10 ani in urma.

cu ce se trateaza candida orofaringiana tratament

Raspunsuri (5)

Membrucovrig.marinela

acum 10 ani

ce ratamen se administreaza pentru candida orofaringiana am ancercat foarte multe dar nu da rezultat vreau ceva sa ma pot trata

colnago

acum 10 ani

Incercati cu incredere bautura bioactiva Tahitian Noni, cel original.

Membrucovrig.marinela

acum 10 ani

vreau tratament pentru candida orofaringiana

mihaela

acum 10 ani

ceaiul de pelin concentrat badijonari

rtpx

acum 9 ani

Am avut 4 ani candida orofaringiana,facind badijonarile gresit cu betisoare pt.curatat urechile.De cind folosesc un betisor lung cu care intru adinc in gat situatia este mut mai buna.