corp strain in gat

Candidoza

Postata de maya_geo cu 9 ani in urma.

intrebareBuna ziua am si eu o problema,de ceva vreme simt ca ma sufoc nu prea am dat importanta ,pana aseara cand am inceput sa transpir si sa simt ca ma sufoc ,m-am uitat in oglinda si am vazut ca mi-a crescuta o bucata de carne in gat exact pe limba.Am puso pe sora mea sa se uite cu o lanterna si mi-a zis ca e o bucata de carne care arata exact pe ca, limba ca are acelasi format.......Sunt foarte speriata va rog sa imi raspundeti ce ar putea fi

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Este recomandat sa consultati medicul ORL-ist sau BMF pentru evaluare.

Utilizator11554846777

acum 5 ani

Stai linistita, e epiglota, toata lumea o are, mai vizibila sau mai putin vizibila.