colonii de Candida

Candidoza

Postata de markisdaniela cu 11 ani in urma.

Pe mediul Sabouraud - s-au dezvoltat colonii de Candida spp.(+)

Raspunsuri (2)

saicu simona

acum 11 ani

Dupa parere mea situl *** are cele mai tari tratamente pentru Candida!!! RECOMAND!

ion gheorghe

acum 10 ani

Vreau mai multe pareri si mai detaliate de cum potzi scapa de candida spp bucala.Va multumesc! A aparut acum 10 luni si am folosit vreo 4 tipuri de azoli in tratament si am facut si o antibiograma! Dar nu trece.Limba tot ma ustura!Multumesc!