ciuperca din palma

Candidoza

Postata de gabitza43 cu 11 ani in urma.

buna ziua
de vreo cateva luni in palma mi-a iesit o pata rosie, a prezentat exfoliatii dar dupa ce am folosit unguent de tipul lasomil sau nidoflor , exfoliatiile au disparut dar nu si pata rosie,
puteti sa ma indrumati ce unguent sa mai folosesc sa scap de aceasta problema
Mentionez ca in zona respectiva din palma nu am mancarimi,si ca initial acea zona a fost mica dar acum s-a mai marit
cu multumiri

Raspunsuri (1)

Dr. Mirela Telipan

acum 11 ani

La un medic dermatolog va-ti gandit sa apelati ptr un dg. corect si trat. adecvat?