cervicita

Candidoza

Postata de mirela.ev cu 9 ani in urma.

buna ziua. urmez un tratament de 6 luni cu cerviron si cervugid. acum am terminat seria cu cerviron. mi se terminase prima cutie si am luat alta. dar aceasta avea ovulele de culoare maronie amestecat cu roz, desi medicamentul trebuia sa aiba culoarea galbena. ce credeti? nu e bun medicamentul? mi a intarziat menstruatie si 4 zile!
prima cutie pe care am luat o de la o farmacie avea valabilitate pana in 2016, a doua cutie e de la alta farmacie si are valabilitate pana in noiembrie 2014. dar de ce difera culoarea medicamentului? dna de la prima farmacie a zis ca doar o firma produce acest tip de medicament, CERVIRON!

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Informatiile dorite le puteti obtine de la farmacia de la care le-ati procurat.