ce sa fac?

Candidoza

Postata de a.c. cu 8 ani in urma.

De cateva zile am simtome care arata ca as avea candida, nu am fost la un control, insa urmez tratament medicamentos si comprimate vaginale. prietnu meu ce ar trebui sa ia si cum sa ia?

Raspunsuri (1)

Anastasia

acum 8 ani

Buna,cel mai bine ar fi sa nu urmezi tratamente dupa ureche si sa mergi la un consult ginecologic pentru a primi tratamentul potrivit pentru tine.Este posibil sa iti agravezi starea,daca iei medicamente care nu iti sunt recomandare si banuiesc ca nu asta este ceea ce iti doresti.Eu am nascut la domnul doctor Silviu Istoc,este de-a dreptul un medic exceptional pe care ti-l recomand cu mult drag.Sanatate!