Ce poate fi?

Candidoza

Postata de ochi negri cu 12 ani in urma.

Vin cu o intrebare care poate parea ciudata,dar aflandu-ne unde ne aflam,imi permit sa intreb si sa cer un sfat:sunt predispusa la micoze vaginale si de fiecare data ma tratez cu Flucovim,Canesten,Cervucid.(nu mi se mai intampla asa des in ultima vreme).Insa am o alta problema pentru care nu stiu ce as putea face:in timpul actului sexual,secretia mea vaginala,normala ca aspect si miros,de altfel,are un gust acru,acid,astringent.Stiu ca voi fi bombardata cu intrebari de genuldar ma bazez pe maturitatea celor care chiar m-ar putea ajuta,fiindca ma deranjeaza cu adevarat.Multumesc.

Raspunsuri (3)

ochi negri

acum 12 ani

...Intrebari de genul....de unde stiu?..

tin-tin

acum 12 ani

cred ca cel mai ok e sa mergi la un dermato sau cabinet ginecologic.asa afli exact ce ai si primesti tratamentul adecvat.si cand ai un miros la secretia vaginala...cu siguranta trebuie un consult,poate ai luat o ciuperca.

ochi negri

acum 12 ani

Da,mutumesc pentru raspuns,dar daca vei reciti postarea mea vei intelege mai bine ca nu e vorba de nici o schimbare de miros sau aspect.