ce ma fac

Candidoza

Postata de nebunu1 cu 8 ani in urma.

Buna ziua acum 2 luni mia aparut o bubita pe capu penisului e mai mult un punct rosu dar cand ma mastr ubez mai apar de la ce poate fi si daca tr nu ma mai mastru bez.
Multumesc.

Raspunsuri (3)

MIhai

acum 8 ani

Ar trebui sa mergi imediat la medic sa-ti faci analize, ca poti da mai departe, pare a fi boala cu transmitere sexula. Ti-l recomand pe***, este medic si poate ti-e mai confortabil asa. este un medic foarte bun, si eu am fost la el acum ceva timp si mi-a dat tratament si am scapat de ce aveam.

nebunu1

acum 8 ani

sall ms mult pt raspuns dar nu am facut sex nici odata este posibil sa am vreo boala???ms mult

nebunu1

acum 8 ani

si mie cam rusine sa le zic alor mei de tr asta :(( mai ales ca daca mo intreba dr daca am facut la ba :(((ce i zic:((((((((((