Canesten

Candidoza

Postata de Andreea Bendec cu 10 ani in urma.

Buna ziua! Am luat un tratament cu canesten ovule timp de 3 zile dupa un control ginecologic..duminica seara am introdus ultimul ovul,iar marti am inceput sa sangerez,ca si la menstruatie(desi trecusera 16 zile de la ultima menstruatie)..o fi o dereglare de la acest tratament?

Raspunsuri (5)

Diana Tabarcea

acum 10 ani

Buna. Ai aflat ce ai patit? :(. Din pacate am patit la fel de la primul ovul, si nu am timp sa merg la ginecolog ca plec din tara luni. Imi poti spune si mie cum s-a remediat? Multumesc frumos!

irina2424

acum 10 ani

Buna..aceeasi problema am si eu,dupa un tratament de trei zile cu canesten am inceput sa am o usoara sangerare,este mai mult o secretie roz nu pare a fi sange!stie cineva care ar putea fi motivul?!Multumesc

Georgi

acum 10 ani

NU raspunde nimeeeeeni?

Alina

acum 9 ani

Buna , am si eu o intrebare nu am fost la un ginecolog dar in mancarimi in zona vulvei si ma ustura la urinare , am primit sfat sa folosesc acest tratament cu ovule timp de 3 zile credeti ca ma va ajuta , fara sa merg la un ginecolog , ce safat mi-ati da ?

mariana

acum 8 ani

si eu am patit la fel ca si voi.. dupa primul ovul am inceput sa am mici scurgeri rozalii..