Canesten Gyn 3

Candidoza

Postata de Laryss cu 11 ani in urma.

Am luat de la farmacie Fluconazol,Canesten crema si bineinteles ovulele asta mi-a fost recomandat. am luat fluconazolul si m-am dat cu crema;iar ovulele le-al luat inainte de culcare insa dimineata m-am trezit cu o scurgere alba ca si zapada.O fii de la ovule???

Raspunsuri (3)

Sigada

acum 11 ani

Secretiile mentionate de dvs sunt de la ovule.

Laryss

acum 11 ani

Multumesc frumos

Ioana

acum un an

Așa ceva am și eu,puteți să-mi spuneți dacă îmi trece este 2 zi de când iau Canesten gin 3 și fulconalizon 1 la 7 zile îmi trece