Candidoza?

Candidoza

Postata de MembruMobileApp1508316609 cu 6 ani in urma.

Buna imi iasa niste bube maricele se spag greu si imi iasa puroi in zona intima peurma imi ramane semn vreau un raspuns va rog sa fie candidoza sau antibiotice ce crema sa folosesc

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Foliculita-si-Furunculul/foliculita-inflamatia-foliculilor-pilosebacei_1346