candidoza

Candidoza

Postata de tatiana92 cu 11 ani in urma.

Buna ziua,de 2 luni sufar de candidoza,am incercat 2 tratamente diferite prescrise de doctori diferiti,si nu stiu ce sa mai fac,va rog daca puteti sa ma ajutati.va multumesc frumos

Raspunsuri (3)

colnago

acum 11 ani

Apelati cu incredere la butura bioactiva Tahitian Noni, cel original

Adrienne

acum 11 ani

Daca este vorba despre candidoza vaginala, atunci Gynofort 2 % crema , doza unica cu aplicatie intravaginala ,una pe luna, doua luni la rand, rezolva sigur problema. Citeste prospectul .

Lucaci Marinela

acum 11 ani

Candy Clear 5 fabricat in SUA elimina toate simtomele provocate de Candida. Este important ca tratamentul sa fie urmat de toti membrii familiei ca sa nu va reinfectati. O zi frumoasa