candidoza

Candidoza

Postata de Laryss cu 11 ani in urma.

Ce tratament pot face ca sa pot scapa de candidoza?

Raspunsuri (11)

Adrienne

acum 11 ani

Nu spui despre ce fel de candidoza este vorba........Daca ai candidoza vaginala, un produs de ultima generatie este GYNOFORT crema vaginala, aplicare unica, o data pe luna, doua luni consecutiv.

Laryss

acum 11 ani

Candidoza vaginal.Se poate cumpara si fara prescriptie medicala?? Cam la ce pret ii?

Dr. Mirela Telipan

acum 11 ani

Numai medicul dermatolog ( sau ginecolog) va poate face o schema pe o perioada mai scurta sau mai lunga de timp, in functie de tipul candidozei, acuta sau cronica si conform sensibilitatii, dupa efectuarea exam. de secretie.

Sigada

acum 11 ani

Si eu va recomand sa apelati la un medic ginecolog pentru stabilirea clara a unui diagnostic si a unui plan de tratament.

Renata

acum 11 ani

am cumparat de pe situl *** un flacon de formula candida si m-am simtit bine.. costa 80 lei

iacobetchi mihaela

acum 11 ani

Toata familia mea a suferit de candida. Ceea ce mi-a prescris medicul nu a ajutat decat in perioada tratamentului. Terminam medicamentatia si simptomele iar apareau. Am reusit sa scapam de aceasta candida cu ajutorul tratamentului pe baza de zeolit CANDYCLEAR 5

ioana

acum 11 ani

Buna seara.ma confrunt si eu cu aceasta problema a candidozei,mi sa recomandat ovule si pastile de Nistatina,le-am folosit doar 3 zile si miau aparut scurge in doua cu sange si nu inteleg de ce????????????????????va rog din suflet dati un raspunsVA MULTUMESC ANTICIPAT

Laryss

acum 11 ani

du-te la medic. in mod normal nu trebuia sa ai scurgeri cu sange.

ioana

acum 11 ani

mersi mult laryss

Laryss

acum 11 ani

sa fii sanatoasa. te pup

Lenuta

acum 11 ani

Am vazut si eu pe situl *** foarte multe suplimente pentru candida. Din cate am observat Candelimul este cel mai eficient