candidoza

Candidoza

Postata de lenuta_uta cu 13 ani in urma.

nu stiu ce sa zic doar ca de trei luni fac tratament ptr a scapa de candida si nu reusesc .gynozol ovule,macmiror ovule etc .ancep sa cred ca nu exista nici o solutie

Raspunsuri (5)

Dr. Georgescu Cristian

acum 13 ani

buna seara,

tratamentul pe care l-ati facut, a fost in urma unui consult ginecologic? in oricare din situatii, doar un ginecolog va poate da raspunsul la problema dumneavoastra, pentru ca fara niste analize nu se poate spune clar despre ce boala este vorba, iar tratamentul daca nu este luat corect, conform indicatiilor medicului ginecolog, el insusi poate duce la reactii adverse destul de importante, sau dismicrobism vaginal cu manifestari asemanatoare.
daca doriti mai multe detalii sau nu aveti un medic ginecolog, va pot recomanda: dr. Lucia Costoiu, medic ginecolog, nr tel: 0722338995

va urez o seara buna

lenuta_uta

acum 13 ani

desigur ca acest tratament mi_a fost dat de un medic ginecolog.vineri ansa am mers la alt dr ptr a vedea si un alt punct de vedere si am aflat ca am si o rana pe col foarte mica si uterul retrovers .dupa ce o sa am rezultatele o sa fac tratament si sper sa fie bine .multumesc ptr comentariu si as vrea sa stiu din ce localitate este dr.Lucia Costoiu?

angela

acum 13 ani

Cauta pe net tratamentul cu iaurt.E un leac babesc dar eficient.

lenuta_uta

acum 13 ani

multumesc

Utilizator11543707516

acum 5 ani

Buna. Incearca diflucan sau flucovim. 2pastile trebuie sa iei de la.farmacie .una o iei intr o saptamana si una in urmatoarea si ai scapat