candidoza

Candidoza

Postata de tic85 cu 13 ani in urma.

am candidoza si sunt insarcinata in 15 saptamani pot urma un tratament acum, este periculoase pt copil am auzit ca copilul o poate lua la nastere.va multumesc.

Raspunsuri (3)

eu

acum 13 ani

Si eu am avut si doctorita mea mi-a dat tratament cu o singura pastila (cred ca era canesten). Din cate stiu eu copilul poate sa o ia in timpul nasterii, daca nu te tratezi... Copilul meu nu a avut insa probleme de nici un fel. Mult noroc!

marya

acum 12 ani

sincer imi pare rau pt tine iubita pt ca si eu ma confrunt cu aceeasi pb.

dorina

acum 12 ani

ce ziceti de ovule klion in timpul sarcinii?