candidoza vaginala

Candidoza

Postata de tanisha cu 14 ani in urma.

Care sunt complicatiile unei candidoze vaginale netratate la timp???

Raspunsuri (4)

Sheila

acum 14 ani

O candidoza netratata si neglijata de la o zi la alta se poate complica astfel incat vindecarea ei sa fie posibila dupa luni de tratament.In acelasi timp trebuie tratat si partenerul

Maria C

acum 14 ani

O infectie microscopica precum este Candida Albicans, netratata, poate cauza cancer.

mariandreita

acum 14 ani

DRAGELOR ! CANDIDA ALBICANS NU DA CANCER .POTI TRAI CU INFECTIA SI 100 DE ANI .DERANJANTE SUNT USTURIMILE , SCURGERILE .DACA NU INTALNITI UN MEDIC GINECOLOG BUN , CARE SA STIE SA TRATEZE ACEASTA NESUFERITA CANDIDA , POATE RECIDIVA IMEDIAT CE TERMINATI TRATAMENTUL , DE NNNNNNNNNNNNNNNNNNN ORI .

logos70

acum 13 ani

Exista un tratament eficient impotriva candidei, C-Free se numeste, se gaseste in sistemul mlm al firmei Coral Club International, il puteti gasi si pe siteul www.coralclubin.eu, va pot sta la dispozitie pentru amanunte.
Sigur, si imunitatea este foarte importanta, pe acest site gasiti si tratamente optime pentru imunitate, sanatatea femeii, sanatatea copilului, sanatatea barbatului, antioxidanti cu nanoclusteri, etc...