candidoza tratament

Candidoza

Postata de oanna_22 cu 12 ani in urma.

buna ziua.doctorul mi-a prescris pentru candidoza vaginala nistatina comprimate,cifran pastile si spalaturi cu tantum rosa.e bine,a mai luat cineva aceste medicamente?

Raspunsuri (7)

reni

acum 12 ani

Si eu am primit acum ceva timp nistatina dar din cate imi amintesc a primit si partenerul sau el a avut o crema ceva.

delia

acum 12 ani

candidoza se datoreaza unui dezechilibru imun in mare parte, fapt ce permite ciupericii candida sa se dezvolte necontroat....asta se poate repara unsor cu Transfer Fatcor Plus si cu o igienta intima foarte severa.

v

acum 12 ani

si eu sufar de 5 luni de candida si vad ca nu mi mai trece>((

mariana

acum 12 ani

si eu am luat din astea dar trebuie vreo 2 saptamani tratat chiar si dupa disparitia simptomelor

oanna_22

acum 12 ani

pai doctorul mi-a prescris doar pentru 6 zile tratamentul,iar spalaturile cu tantum rosa timp de 3 zile nu mai mult.

MONICA

acum 12 ani

esti reprezentant ,vrei sa vinzi produsele? daca sunt alergica la ou?

MONICA

acum 12 ani

intrebarea era pentru Delia