Candidoza sau nu?

Candidoza

Postata de anca.di cu 11 ani in urma.

Buna ziua

De cateva zile am o infectie, care initial am crezut ca e doar o candioza, deoarece aveam aceleasi simptome, asa ca am luat tratament de 3 zile cu ovule si parea sa fie ok, adica secretia aceea galbuie si mirositoare disparuse.Dar a doua zi am observat ca aveam sangerari,iar menstruatia nu trebuia sa-mi vine decat peste o saptamana si este si foarte diferita, mult mai lichida (ca si urina) si are un miros neplacut....asta nu poate decat sa insemne ca infectia nu a trecut inca si probabil e ceva mai grav decat o simpla candidoza.
Stiu ca ar trebui sa merg la ginecolog, dar as vrea sa stiu daca nu pot sa fac ceva intre timp, pana imi trece ciclu si pot sa merg la un control.

Multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

Antonia

acum 11 ani

de cele mai multe ori inainte de venirea menstruatiei, apare un lichid galbui urat mirositor. Daca ai simptome ale candidei iti recomand urmatorul produs foarte bun in tratarea acestei afectiuni:
http://www.***/articol/Produse/Tratament_deparazitar_si_detoxifiant/CandyClear5-87.html