Candidoza la barbati trece netratata?

Candidoza

Postata de Utilizator21625169062 cu 2 ani in urma.

Recent (5 6 zile)
am avut avut contact sexual neprotejat cu iubita mea care sufera de candidoza, mi au aparut cateva puncte rosii micute pe capul penisului si un punct mai mare rosu care ma ustura pe pielea de sub preput, intrebarea mea este daca candioza la barbati trece netratata si daca da , in cate zile?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Candidoza-si-alte-infectii-micotice/simptome-de-candida-la-barbati_11317