candida

Candidoza

Postata de gabimaguri cu 10 ani in urma.

Buna Am un baiat de 20 ani diagnosticat cu candidoza bucala.. de vreo 10 ani.Are limba incarcata si alba si crapata a facut tratament cu Nistatin si gargara cu bicarbonat de sodiu , glicerina , are perioade cand se retrage si cand apare in forta...as dori sa-mi spuneti cum ar putea scapa definitiv de aceasta ciuperca..multumesc anticipat

Raspunsuri (3)

Violeta

acum 10 ani

ai incercat ceva naturist? iti recomand tratamentul cu Candy Clear 5. Are si Zeolit in compozitie. Pe langa faptul ca elimina definitiv Candida, inlatura si toxinele din organism. Eu sunt multumita de el, de ani intregi m-am chinuit cu aceasta candida si am luat tot felul de tratamente care mi-au slabit imunitatea.. Chiar isi merita banii!!

Flori Neamtu

acum 10 ani

si eu am candida de jumatate de an. De unde pot procura acest produs?

Violeta

acum 10 ani

ekilibrium . ro