candida

Candidoza

Postata de fetitzacuminte cu 10 ani in urma.

buna..de catve saptamani am o problema..la inceput au ofts niste mancarimi vaginele cu scurgeri albe..am fost la farmacie si mi-a dat o crema canesten care trebuia sa o folosesc de 2-3 ori pe zi..m-am spalt si cu apa cu bicarbonat.Mancarimile au trecut,scurgerile sunt ff putine dar nu pot avea contac sexual.ma doare foarte rau,simt ca o arsura.spuneti-mi ce as putea face(la ginecolog am programare pe 27)insa pana atunci mai e ...ce as putea face sa nu mai am acele dureri(simt ca usturime)la fiecare penetrare.va rog raspundeti-mi !!!

Raspunsuri (3)

Gradinaru Luiza

acum 10 ani

Iti recomand cu mare drag acest tratament.. eu m-am simtit extraordinar cu el...

http://***.ro/articol/Produse/Tincturi/Pachetul_Complex_Candida-676.html

bebelusa

acum 10 ani

acelasi lucru am patit si eu de 2 zile!am scurgeri albicioase si mancarimi

bebelusa

acum 10 ani

CE IMI RECOMANDATI?