candida

Candidoza

Postata de Nick81 cu 13 ani in urma.

BUNA ZIUA! Am candidoza vaginala diagnosticata de ginecolog in urma cu 4 ani nu am mai avut probleme pana acum ceva vreme cu ea ,.dupa ce am nascut (cezariana) la cateva luni am inceput sa ma confrunt din nou cu aceasta nenorocita infectie. ce tratament sa urmez ? VA MULTUMESC!

Raspunsuri (6)

logos70

acum 13 ani

Exista un produs , C-free se numeste, solutie lichida, eficient, cam 2 flacoane este doza optima, pe www.coralclubin.eu gasiti mai multe detalii despre acest produs, nu se gaseste in tara, se aduce la comanda.

CRisti

acum 13 ani

Am sunat la acest numar 0744870194 si mi-a raspuns o doamna draguta si am stat de vorba si mi-a recomandat un tratament natural .Am facut comanda si am inceput sa-l iau.Ce am observat pana acum este ca am inceput sa urinez mai bine si ma odihnesc mai bine. Cred ca o sa fie bine. Va multumesc pentru sfat

logos70

acum 13 ani

Ce produs v-a recomandat?..de pe coralclubin?..sunt doar curios, pe www.coralclubin v-ati uitat? C-Free e un produs ce a adat rezultate bune

Nick81

acum 13 ani

c-free am mai auzit de el ,dar l a folosit cineva si a avut rezultat bun?va rog sa imi spune ti si acel tratament naturist in ce consta.

logos70

acum 13 ani

da, am dat unei femei din Cluj l-a folosit si a fost multumita de el, se aduce la comanda, nu e in tara, intrati pe www.coralclubin.eu si vedeti acolo ce scrie despre el, sau 0722692244 si stam de vorba.

[email protected]

acum 13 ani

Irigatii cu tantum rosa.Intreaba orice farmacist si te va informa.Sanatate!