Candida ,transmitere?

Candidoza

Postata de Ten10 cu 13 ani in urma.

De curand am o partenera care a a facut candida dupa un contact sexual vaginal.....cu ea eu am intretinut doar relatii sexuale orale ...am luat si eu acesta boala?

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 13 ani

Este posibil. Daca stiai ca are candida, nu inteleg cum si de ce ai avut contact sexual oral fara protectie. Mergi la medic.

Iuli

acum 13 ani

Acum vad ca tu ai facut si anal fara protectie. Nu mai zic nimic.

Geanu

acum 10 ani

se poate sa se molipseasca si copilu de candida ?

Geanu

acum 10 ani

adica sotia a avut candida si ea mea spus ca si copilul sa molipsit de acesta boal si a fost la medic si au dat analiza astept ras ms anticipat