Candida albicans-candidoza vaginala

Candidoza

Postata de carmen355104865 cu 12 ani in urma.

Buna ziua. De curand, am capatat candidoza. Mancarimile au incetat, mirosul de la secretia galbuie a disparut, insa secretia abundenta, albicioasa a ramas.De curand, am observat la prietenul meu, ca i-a aparut o pata mica rosiatica pe penis. Este posibil sa fie de la mine?
Va multumesc.

Raspunsuri (3)

laura

acum 12 ani

Da este posibil..trebuie sa mergi la medic pt un tratament corect..si partenerul trebuie sa urmeze concomitent...abstinenta sexuala pana la vindecare..

carmen355104865

acum 12 ani

Multumesc.
Contact sexual nu am mai avut din cauza celor intamplate. Tratamentul il incepem in curand. Multumesc.

Ioana

acum 12 ani

Salut
Dupa multi ani de tratamente costisitoare si fara eficienta, am reusit sa ma vindec de Candida cu ajutorul unui medicament naturist extraordinar. Acest tratament are in compozitie si zeolit (care m-a ajutat foarte mult sa elimin si toxinele acumulate). Dupa 3 luni de tratament cu CandyClear5 ma simt foarte bine. Il recomand tuturor care au probleme cu candida, deoarece tratamentul isi face foarte bine treaba.