buna ziua

Candidoza

Postata de narcisia cu 12 ani in urma.

am o infectie vaginala insotita de un miros urat ,problema e ca sunt insarcinata,exista tratament care sa nu afecteze bebele,multumesc

Raspunsuri (2)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

ar fi bine sa va adresati medicului ginecolog pentru examinarea pelvina si indicarea unui tratament specific, eventual sa efectuati si un sumar de urina (pentru a exclude o infectie urinara).

narcisia

acum 12 ani

multumesc f frumos!am programare luni de dimineata,sper sa fie bine>