Buna ziua ma numesc Mihaela de ceva timp îmi tot curge un lichid alb cremos si are un miros foarte urat e ceva grav mie tare frica?

Candidoza

Postata de Utilizator11589362933 cu 3 ani in urma.

Buna ziua ma numesc Mihaela de ceva timp îmi tot curge un lichid alb cremos si are un miros foarte urat e ceva grav mie tare frica

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Candidoza-si-alte-infectii-micotice/cum-se-trateaza-corect-candidoza_10760