buletin de analiza secretie vaginala

Candidoza

Postata de georgy23 cu 8 ani in urma.

relativ frecvente celule epiteliale pavimentoase superficiale,prezente celule epiteliale intermediare,rare celule epiteliale parabazale,relativ frecvente PMN,rare hematii,prezent gardnerella vahinalis,relativ frecventa flora microbiana polimorfa nespecifica(cobacilii Gram variabil)

Raspunsuri (2)

ioana stoian

acum 8 ani

Eu iti recomand sa mergi la un consult ginecologic.Poti merge la cabinetul domnului doctor Silviu Istoc,eu sunt pacienta dansului de aproape doi ani si sunt foarte multumita.Dansul are foarte multa rabdare si se vede ca este un medic profesionist.sanatate!

georgy23

acum 8 ani

am un tratament momentan cu ovule polygynax...multumesc