bubite sau alunite dureroase?

Candidoza

Postata de MembruMobileApp306575 cu 8 ani in urma.

Buna seara!Am 24 de ani sunt insarcinata in 35 s.si la inceputut sarcinii am avut o iritatie ca niste cosulete ca apoi iesindu-mi la Papanicolau o candidoza.cu ovule si unguent Clotrimazol mi-a trecut.însă de atunci am 3 bubite sau alunite dinacelea ca negii aproape de anus si ma dor rău.până acum nu le-am dat asa mare importanță dar azi m-am uitat in oglindă ca altfel nu le pot vedea.stiti cumva ce sunt si cu ce as putea sa dau?va multumesc!

Raspunsuri (1)

andra

acum 8 ani

Eu am suferit de candidoza insa nu pe perioada sarcinii ci inainte.Am mers la cabinetul domnului doctor Silviu Istoc si mi-a oferit un tratament naturist, insa cred ca cel mai bine ar fi sa mergi si tu la dansul sa iti recomande tratamentul potrivit pentru tine.sanatate si sarcina usoara!!