bubite la baza limbii

Candidoza

Postata de roxanik89 cu 11 ani in urma.

buna as vrea sa ma ajutati si pe mine...de o vreme mia aparut la baza limbii niste bubite....nu ma dor dar ma jeneaza si am impresia k le am si in gat ma jeneaza foarte rau....ce este???ca multumesc

Raspunsuri (4)

Dr. Mirela Telipan

acum 11 ani

Mergeti la un consult dermatologic, ptr dg si tratament.

eva40

acum 11 ani

ai herpes si ai nevoie de 2 produse(fara efecte secundare) cu efect imediat si definitiv.
unul,aminoacid,L-Lysin 2/zi dimineata si 2 dupamaiaza ,Viragi 3x1 o luna
citeste sau comanda aici
www.***.ro

roxanik89

acum 11 ani

si de unde sa le iau eu ca sunt in germania....si nush daca se gasesc aici....nu am asigurare medicala ca sa ma duc la un control si nu stiu sa vb nici asa bine germana ca sa inteleg ce zice doctorul....alte tratamente mai stiti????miam cumparat de la farmacie hexoral si ma clatesc cu el dimineata si seara.....si cateodata cu bicarbonat cu apa....thx

eva40

acum 11 ani

draga mea,aceste produse sunt aprobate in uniunea europeana si daca vrei le primesti prin posta de la Rotterdam,unde este depozitul de eu Vest.doar sa vrei
scrie-mi la adresa de mail si se rezolva
***@yahoo.com
nu e tragedie,dar daca nu-i dai ce-i trebuie,te chinui si tot nu-ti trece