bubita pe fesa dreapta

Candidoza

Postata de alexandramirela cu 11 ani in urma.

intrebarebuna ziua..am si eu o problema ..de aproximativ 2 ani de zile am pe fesa dreapta o bubita care arata ca o basica cu apa..care pana acum nu m.a deranjat in nici un fel, nu ma durut,nu m,a mancat nu m.a usturat..de ieri dimineata a inceput sa ma doara foarte tare si parca sa umflat...idee este ca eu maine plec din tara si nu apuc sa ajung la nici un doctor...cu ce as putea sa dau ca sa treaca.??va multumesc

Raspunsuri (1)

Dr. Mirela Telipan

acum 11 ani

Este bine sa va vada un dermatolog, ptr o leziune prezenta de 2 ani.