Am candida?

Candidoza

Postata de Utilizator11552403096 cu 5 ani in urma.

Buna ziua!De un an ma confrunt cu simptomele cadidozei,dar am facut analize de secretie si au iesit ca sunt sanatoasa.Credeti ca ar putea fii altceva?Am luat nenumărate tratamente dar degeaba nu am scapat nici macar o zi .Am mancarimi dar deja au trecut la usturoi avansate,mai ales de la Cum va sora interior,miros neplăcut,secretie alb-lapotos,si mici umflaturi albicioasa din care iese ceva alb

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/candidoza-vaginala-cauze-semne-si-simptome_10816

Utilizator11552403096

acum 5 ani

Am fost de nenumărate ori si mi au spus că nu stiu ce am