alergie la frig sau altceva?

Candidoza

Postata de danah cu 12 ani in urma.

Sa inteleg dra mimi ca ati rezolvat problema cu frigul?
Am aceleasi simptome ca dvs, mi-e f f frig si transpir foarte mult. Stiu ca a trecut un an de cand ati postat, dar poate ma ajutati si pe mine. Medicii se uita la mine vca la o curiozitate a naturii

Raspunsuri (1)

cps

acum 12 ani

buna seara.....sa stii danah ca nu am rezolvat in totalitate cu alergia am avut probleme si in perioadade vara in zilele mai reci cu ploaie .iar acum daca a inceput frigul ma imbrac bine ma protejez de frig apa rece de ceata . dfar cit pot .atunci cind trebue neaparat sa le infrunt imediat imi apare pe pile pete rosii pe miini pe fata ... parca as fi biciuita.eu am 45 ani.am mai luat din cind in cind claritin cind seaccentuiaza mai tare simtomele .in perioada de vara am avut o perioada cind aveam si stranut cu lipsa de aer cu sufocare . dar mi-a dat de la farmacie miofilin cu parasinus si am scapat .....sau cum sa zic sa mai ameliorat si alergia . nu stiu ce sfat sati dau incearca sa mergi la endocrinolog pote fi si de la tiroida . ai 40 de ani