ajutor

Candidoza

Postata de monica178136156 cu 13 ani in urma.

pot sa ma infectez cu herpes genital daca am imprumutat epilatorul cuiva care are si apoi eu l-am folosit???

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Da dar sansa este mica. Mai degraba ar fi sanse de infectie cu HPV... Eu sper totusi ca nu ati imprumutat un epilator pe care il folositi in zona genitala pentru o persoana care l-a folosit TOT in zona genitala...ar fi o lipsa de igiena totala.