ajutatima

Candidoza

Postata de gabupr cu 12 ani in urma.

am fost la un doctor ginecolog si rezultatul mia iesit ca am fungii pe penis si testicule .doctorul mia dat o crema ca sa ma ung de doua ori pe zi doar nu stiu ce sa fac ca mam tot uns si numi trece va rog sami dati un tratament mai bun pentu fungii pe penis si testicule

Raspunsuri (5)

Medic Epuran

acum 12 ani

Cât timp aţi urmat tratamentul prescris de medic şi cu ce medicament antifungic?

gabupr

acum 12 ani

fac tratament cu o crema numita; clotrimazole si ma ung timp o luna si o sabtamana

Medic Epuran

acum 12 ani

Clotrimazolul este un antifungic foarte bun care dă rezultate foarte bune la multe persoane. Vă recomand să consultaţi totuşi şi un medic dermatolog pentru prescrierea unui tratament în cazul în care Clotrimazolul nu a avut efecte.

Iuli

acum 12 ani

Partenerul urmeaza tratament? Ati mai avut contact sexual?

luca

acum 12 ani

Salut! Si eu am avut ceva asemanator. Iti recomand cateva sedinte de ozonoterapie. Este foarte eficienta. Eu am fost aici. www.puremed.ro .. au consulatie medicala gratuita.