afectiune

Candidoza

Postata de Elisa108471 cu 15 ani in urma.

am si eu o problema...de cativa ani imi curge pe chilot o secretie alb galbuie si sau ceva de genu.....ce as putea sa fac??

Raspunsuri (3)

adriana36106933

acum 15 ani

wow!Mai Xtiina,de cativa ani????Si n-ai luat nicio masura pana acum..?Daca ceea ce ai tu e o candidoza si n-o tratezi de atata timp...e nashpa..:-((

mirela247107722

acum 15 ani

o intrebare...cand faci avort te anesteziaza sau?..e dureros?

ana -maria80228

acum 15 ani

xtina- mergi la medic , fa un control
pana nu se agraveaza ,cel mai probabil este o infectie -candida -se poate complica situatia ,mergi cat mai repede la medic daca vrei sa fii femeie .

diana-cand faci avort iti face anestezie locala ,sau totala
sub anestezie -nu simti nimic ,