Cancer in gat ?

Cancerului capului si gatului

Postata de Utilizator11634388825 cu 2 ani in urma.

Cred ca am cancer in gat am fost la doi orl iști și mi au spus ca nu am cancer dar eu cred ca am pentru ca înghit foarte greu Credeți ca medicii și ar fii dat seama dacă am cancer in gat ?

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/globul-faringian-sau-senzatia-permanenta-de-nod-in-gat_17226

bebinho

acum un an

Ai avut?