Este posibil sa am cancer ?

Cancerul glandei salivare

Postata de Utilizator11642889124 cu 2 ani in urma.

Am o problemă de 4 luni cu gatul am amigdalita acuta și de 3.4 luni simt un corp străin că și cum ar fi ceva lipit de gat am dificultăți de vorbire am o tuse seacă repetată Ami miroase gura foarte urat ganglionii măriți la gat simt usturime și ma duare și în piept am fost la ORL am făcut exudat faringian streptococ a ieșit negativ nu știu ce să fac unde sa mă duc mie frică să nu am cancer la gât

Raspunsuri (2)

Utilizator11642889124

acum 2 ani

Tușesc in fiecare zi de 3 luni in fiecare dimineață am gatul uscat mă ustura gatul am probleme menstruale pierdere de greutate foarte rapidă

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Bolile-aparatului-respirator/tusea-persistenta-ce-afectiuni-indica-si-cum-se-trateazai_17360