ZEOLIT sau CANTICER

Cancer

Postata de Adolfina cu 8 ani in urma.

Pacient operat de cancer pancreas cu metastaze stg4 ficat ,in prezent cu tratament cu Gemcitabina+TARCEVA as dori sa stiu daca paralel pot sa folosesc si unul din medicamentele mentionate ZEOLIT sau CANTICER ?care ar fi mai indicat in cazul nostru?Mentionez ca in urma inceperi tratamentului cu TARCEVA au aparut eruptii puternice pe corp,dureri musculare si de cap,dureri in interiorul corpului la ficat,pancreas,plamani...sintem disperati si nu stim ce am mai putea lua .Daca cineva ne poate da un sfat corect si benific v-as fi recunoscator

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp1470309265

acum 7 ani

Puteti incerca si Salvestrol Platinum, care induce distrugerea celulelor canceroase, sustine imunitatea si reduce radicalii liberi. Salvestrol este un complex natural din fructe, conceput de cercetatori ce activeaza in domeniul oncologiei. El actioneaza sub influenta unei enzime prezenta doar in celulele tumorale, nu si in cele sanatoase.Sub actiunea acestei enzime, salvestrolii se activeaza in substante citostatice naturale, care forteaza celula tumorala sa intre in apoptoza (moartea programata a celulei). Mai multe informatii puteti afla pe www.salvestrol.ro.