Zeolit Mineralul Minune

Cancer

Postata de KORLUK cu 12 ani in urma.

Vreti sa aflati cum ajuta zeolitul in ameliorarea cancerului? Intrati pe site

Raspunsuri (23)

Stefan

acum 12 ani

Asa este. Si eu folosesc zeolit de multa vreme. De mai multa vreme folosesc zeolit lichid cu DHQ. Il recomand cu mare caldura.

Adina

acum 12 ani

Am gasit cateva situri ca www.*** extrem de multe informatii despre detoxifierea cu zeolit. Este un site extrem de interesant si care prin informatia structurata excelent ajuta la cunoasterea proprietatilor acestui mineral-minune. Lamureste deasemeni si disputa LIQIUD (MLM) versus PUDRA .
Interesante sunt si link-urile postate , catre site-uri straine.
Succes , si spor la lectura !!

Andreea

acum 12 ani

Zeolitul este o argila superioara, cristalizata la contactul lavei vulcanice cu apa marii; extrage cationic metale grele, ioni radioactivi, virusi, bacterii daunatoare; regleaza PH-ul organismului ; reface imunitatea si energia; amelioreza afectiuni grave de la boli ale ficatului pana la cancer. Informatii complete si comenzi rapide

Flaviana

acum 12 ani

Am fost diagnosticata cu cancer mamar. Speriata, am inceput sa ma documentez asupra remediilor existente la ora actuala. Astfel am aflat de zeolit. Cu mari retineri am comandat o sticluta de Zeolit lichid imbogatit cu dhq. Dar, spre marea mea uimire dupa o luna am constatat ca tumora a intrat in regresie. Zeolit LIQIUD

Adelina

acum 12 ani

Salut. Eu sunt foarte incantata de masca cosmetica pe baza de zeolit. Cu ajutorul ei am scapat de acnee. Este eficienta chiar din primele zile de administrare. De ceva timp ma tot chinuiam cu acneea, si nu gaseam un tratament sa o elimin. Dupa administrarea zeolitului, nu a mai aparut nimic pe tenul meu. Sunt o invingatoare si chiar DA- ZEOLITUL ESTE UN MINERAL MINUNE!

Flaviana

acum 12 ani

Revin cu informatii despre modul in care am procurat produsul Zeolit lichid cu DHQ . Produsul l-am achizitionat on line pe siteul detoxifiere-deparazitare.ro. Sper sa va fie ofere aceleasi rezultate si bucurii ce mi le-a dus si mie.

logos70

acum 12 ani

Asa este, zeolitul este un mineral miraculos ce amelioreaza si trateaza o gama foarte larga de afectiuni, pe bionaturaplus.com.ro aflati informatii despre activ protect zeolit, feedbackul celor care l-au folosit fiind extraordinar, rezultatele fiind chiar peste asteptari, iar pe www.zeolit-coralclub.ro descoperiti si o firma internationala de suplimente nutritive ce foloseste tehnologie cu nanoclusteri premiata Nobel, ac***a la baza si studiile savantului roman H.Coanda asupra apei Hunza (apa vie), merita toata atentia celor ce doresc sa traiasca o viata sanatoasa si prospera.

KORLUK

acum 12 ani

Va multumesc tuturor pentru ca faceti promo pentru zeolit, acest mineral care este cu adevarat miraculos. Celor ineteresati de informatii detaliate le recomand sa intre pe site-ul nostr: Preturile sunt depozit producator.

KORLUK

acum 11 ani

Rectific:

Corlateanu Mioara

acum 11 ani

Acum am terminat o cura cu zeolit lichid. Pot sa zic ca si-a facut efectul inca din primele zile de utilizare. Numai am palpitatii si nici probleme cu sistemul digestiv. Dupa doar 3 luni de tratament am scapat de niste probleme cu care ma confruntam de ani de zile...

krisstine76

acum 9 ani

te rog daca vrei sa vb pe facebook , krisstine krisstine

Ioana

acum 8 ani

Unde gasim luchid Zeolitul???va rog sa imi raspundeti

Dascalu Felicia

acum 11 ani

De unde pot cumpara acest zeolit lichid? Am citit pe internet si intr-o carte de proprietatile miraculoase ale acestui zeolit sub forma lichida si chiar sunt interesata

KORLUK

acum 11 ani

Pentru Adina(Mihoc), dar mai ales pentru cei ce au nevoie.
Zeolit Detoxifiant Marca Inregistrata Econatura poate fi achizitionat acum la Oferta Lunii: Cumperi doua Flacoane si primesti al 3-lea flacon gratuit. Cel mai bun raport calitate/pret il gasiti la flaconul de 250cps dar mai ales la flaconul de pudra 350gr. Zeolitul este cel mai eficace detoxifiant; dar prin calitatile sale uimitoare se obtin ameliorari pana la vindecare in numeroase afectiuni inclusiv in cancer.

logos70

acum 11 ani

pe zeolit-bionatura.ro gasiti zeolit energizat in piramida, recomandat de dr. catalin luca pe OTV, feedback foarte bun la produs..+ sfaturi medicale

KORLUK

acum 11 ani

Stemulin este un produs natural care induce un impuls de multiplicare a celulelor STEM adulte de catre maduva. De aceea poate fi folosit cu succes in diverse protocoale terapeutice, de la hepatita si cancer pana la boli degenerative. Pentru info si comenzi intrati pe site

nuta

acum 10 ani

nu pot sa va sun. as vrea sa imi spuneti cu ce se asociaza zeolitul si daca trebuie sal intrerup pana in septembrie ca acum nu sunt in tara si cand vin acasa sa fac comanda cu ce trebuie sa continui tratamentul.va rog sami dati un nr de tel sa va sun pe dv multumesc!

KORLUK

acum 10 ani

Puteti intra pe mess, asa vorbesc cu toti pacientii mei din Europa.
Cu bine

nuta

acum 10 ani

nu pot sa intru cu id asta pe mess :imi zice ca nu e valid. poate lipseste ceva

KORLUK

acum 10 ani

Pag 1 din 2